nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 50 m2 z podziałem na dwa pokoje w budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,5 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajmu na co najmniej rok. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na terenie zamkniętego osiedla, obok parku. Właściciele aut mają możliwość wynajmu miejsca w podziemnym garażu. Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca swoim unikalnym wnętrzem i efektownym oświetlonym. Na straży bezpieczeństwa czuwa tu monitoring 24h oraz wideodomofon. Komfort natomiast zapewnia ogrzewanie podłogowe.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: garderoba + sypiania + łazienka + korytarz + aneks kuchenny + pokój dzienny. Warto podkreślić, że meble oraz zabudowy zostały wykonane na specjalne, indywidualne zamówienie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-472)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl