slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Studio, kawalerka, 1 pokój. Najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze z korzystną ekspozycją okien na południe. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 950 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 11-kondygnacyjnym wieżowcu. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 30 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta. W otoczeniu liczne sklepy, poczta, apteki. Luksusowy apartament na wynajem kompletnie wykończony, całkowicie wyposażony i umeblowany. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Osoby zmotoryzowane docenią liczne miejsca parkingowe przed budynkiem (bez strefy płatnego parkowania).

Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia nowym najemcom poczucie komfortu i bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. “najmu okazjonalnego” (opłata po stronie właściciela). Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13087)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl