slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, a także imponująca cena 349 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Budynek z 1980 roku o 5 kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na IV piętrze i liczy 62,22 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 609 zł/m2. Rynek wtórny. Nowi właściciele będą się mogli tu wprowadzić już w sierpniu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim przepięknym, eleganckim, przestronnym i komfortowym wnętrzem:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży posiada założoną księgę wieczystą.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z ujętym w cenę stałym umeblowaniem + wyposażeniem. Meble ruchome do negocjacji. Osoby posiadające samochód na pewno ucieszą liczne miejsca parkingowe przed blokiem, natomiast rodziny z dziećmi zainteresuje duży plac zabaw. Wokół kompletna infrastruktura handlowo-usługowa. Bezpieczne i spokojne sąsiedztwo.

Oferujemy kompleksową i bezpłatną pomoc w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. Oglądanie po wcześniejszym umówieniu z agentem biura WGN. Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5599)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl