slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 40 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 35 500 zł/m2, co daje 1,42 mln zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2017 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale inwestycyjnym – świetnie nadaje się pod dochodowy wynajem lub/i odsprzedaży po pewnym czasie z zyskiem. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy miejsce postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 70 000 zł) oraz komórka lokatorska. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom ogromne poczucie komfortu i wygody, za co odpowiada między innymi ogrzewanie podłogowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany przez architekta zgodnie z najnowszymi trendami. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży prezentuje się następująco: łazienka + przedpokój + sypialnia + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Dodatkowo nowi lokatorzy mają dostęp do znajdujących się w częściach wspólnych:
– siłowni
– sauny (suchej i parowej)
– strefy relaksu
– salonu bilardowego
– strefy telewizyjnej
– patio
– placu zabaw dla dzieci.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wszystkim wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki obecności monitoringu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do bogatych osób, które preferują zdrowy styl życia, lubią kontakt z przyrodą oraz sport. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją z dogodnym dojazdem do centrum i całego Trójmiasta. Wokół cisza i spokój. Do plaży zaledwie 150 metrów. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: przedszkoli, szkół, restauracji, przychodni zdrowia, dyskontów, marketów i licznych sklepów.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-946)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl