slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torrevieja (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 2,025 mln zł (8 198 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym wieżowcu o jedenastu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 247 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Dziesiąte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż typu penthouse z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Entuzjaści zdrowego stylu życia docenią pobliskie tereny rekreacyjne i spacerowe nad brzegiem morza, wzdłuż słynnego pasażu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje rewelacyjną lokalizacją blisko plaży. Luksusowy apartament na sprzedaż jest umeblowany i wyposażony w sprzęt RTV oraz AGD. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom światowy poziom życia i wszystkie wygody, o jakich można tylko pomarzyć. Warto nadmienić, że luksusowy apartament na sprzedaż jest klimatyzowany. Właścicieli aut zainteresuje parking. W częściach wspólnych osiedla znajduje się basen.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującym wnętrzem zaprojektowanym w śródziemnomorskim stylu. Znajdziemy tu: kuchnię + 3 łazienki + balkon + salon + taras + jacuzzi + 3 sypialnie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do nobilitującego programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentację wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu nieruchomości należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9171)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl