slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 5-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 78,68 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 278 zł/m2, co daje 730 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2014 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności oryginalnością, funkcjonalnością oraz starannością wykonania. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również prestiżową lokalizacją na terenie prywatnego, zielonego osiedla z portiernią. Rosną tu między innymi drzewa, krzewy ozdobne oraz różne inne nasadzenia. Pomimo bliskości ścisłego centrum to wyjątkowo spokojna okolica. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest na pewno strzeżony i monitorowany teren.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– balkon
– hol
– salon
– kuchnia
– łazienka z wc
– 2 garderoby
– 2 sypialnie
– pomieszczenie gospodarcze (dodatkowo płatne: 15 000 zł).
Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu obejmuje kompletne umeblowanie kuchni wraz z wysokiej klasy sprzętem AGD, stałe zabudowy szaf, regałów, wyposażenie łazienek, garderoby. Pozostałe elementy umeblowania do uzgodnienia z właścicielem. Rodziny posiadające samochód zainteresuje na pewno garaż (dodatkowo płatne 50 000 zł).

Prezentacja tego luksusowego apartamentu do sprzedaży możliwą jedynie po wcześniejszym umówieniu. Zapraszamy. Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą mejlową. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN Piotrków Trybunalski zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5601)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl