slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 29,1 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 18 213 zł/m2. Budynek z 2023 roku o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 530 tys. zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż dotychczas niezamieszkały, pachnący świeżością, nowy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży klimatyzowany i przepięknie wyposażony/umeblowany. Wielbiciele gadżetów XXI wieku zachwyci instalacja Internetu oraz RTV. Rodziny posiadające samochód docenią przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem z przemyślanym rozkładem pomieszczeń: balkon + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją na terenie dynamicznie rozwijającego się osiedla. Szybko i wygodnie można stąd dojechać zarówno do centrum, jak i na autostradę A4. W okolicy nie brakuje przepięknych terenów rekreacyjnych oraz zielonych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewni przyszłym właścicielom najwyższy stopień komfortu, wygody oraz bezpieczeństwa.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16432)

Kontakt:
e-mail: sz.szczepaniak@wgn.pl