slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Jelenia Góra

Apartament do sprzedaży Jelenia Góra

Luksusowy apartament na sprzedaż w Jeleniej Górze (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, szacowany na 2023 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 360 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o siedmiu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 37 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 730 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty prestiżowym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją fenomenalną lokalizacją na terenie ogrodzonej inwestycji i w otoczeniu przepięknych terenów zielonych. Nie brakuje tu również niezbędnych do codziennego życia:
– sklepów;
– szkół;
– dyskontów;
– stacji paliw;
– obiektów kultu religijnego;
– basenów.
Lokalizacja gwarantuje szybką komunikację z centrum oraz pobliskimi, turystycznymi miejscowościami.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony w bardzo szybki dostęp do Internetu po światłowodzie. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem z optymalnie wykorzystaną przestrzenią. Znajdziemy tu:
– balkon;
– aneks kuchenny;
– sypialnię;
– łazienkę;
– pokój dzienny;
– przedpokój.
Osoby zmotoryzowane docenią zawartą w cenie opłatę za ogólnodostępne miejsce parkingowe pod budynkiem. Dodatkowe miejsca postojowe w podziemnym garażu to już wydatek 40 tys. złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się unikatowymi widokami na panoramę Karkonoszy. Na koniec warto podkreślić, że luksusowy apartament oferowany jest na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej szczegółów po kontakcie mejlowym: m.szeliga@wgn.pl. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13783)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl