slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Katowice

Apartament do wynajęcia Katowice

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 39 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,9 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2023 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze.

Luksusowy apartament do wynajmu na co najmniej rok. Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany zarówno do firm, jak i osób prywatnym (najem okazjonalny). Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyposażony w wiele nowoczesnych gadżetów XXI wieku, jak np. sterowane pilotem oświetlenie, światłowód, LED-owe oświetlenie, bezprzylgowe drzwi wewnętrzne. Właściciele aut z pewnością docenią miejsce postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 250 zł/m-c).

Luksusowy apartament na wynajem adresowany do zamożnych osób, dla których życie na europejskim poziome to priorytet. Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może również atrakcyjną lokalizacją nieopodal centrum (2 km). Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do autostrady A4 (450 m). Blisko punkty usługowe, sklepy, aleje spacerowe, tężnia solankowa, szpital, baseny, staw z pomostem. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca estetycznie urządzonym, stylowym wnętrzem projektu słynnego architekta. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. 80 biur w całym kraju. Posiadamy tytuł brokera roku. WGN gwarantuje obsługę notarialną i prawną. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4890)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl