slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Jelenia Góra

Apartament na sprzedaż Jelenia Góra

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Jeleniej Górze (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 39 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 228 zł/m2. Budynek planowany do oddania w 2023 roku o siedmiu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 359 900 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Standard deweloperski.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażono w wiele nowinek technologicznych, jak na przykład światłowód do Internetu. Luksusowy apartament mieści się na ogrodzonym terenie w pobliżu bogatej infrastruktury. Znajdziemy tu basen + szkoły + sklepy + kościół + stację paliw + dyskonty popularnych marek. Olbrzymią zaletą są również pobliskie tereny zielone. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum i słynnych, turystycznych kurortów jak Karpacz i Szklarska Poręba.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca jasnym, eleganckim i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: przedpokój + aneks kuchenny + balkon + pokój dzienny + sypialnia + łazienka. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim lokatorom nie tylko najwyższy komfort, ale także bezpieczeństwo. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością:
– parking z 2 wjazdami zamykanymi szlabanem z pilota pod budynkiem (dodatkowo płatne)
– liczne, ogólnodostępne miejsce parkingowe (wliczone w cenę).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w nowoczesnym, wielorodzinnym budynku. Z okien rozpościera się imponujący widok na góry. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej szczegółów po kontakcie mejlowym: m.szeliga@wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13775)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl