nowoczesny wystrój salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 269 tys. złotych (5 723 zł/mkw.), a także komfortową powierzchnię 47 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą:
– łazienka z wc
– salon
– przedpokój
– kuchnia
– pokój.
Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność praktycznej piwnicy oraz liczne miejsca parkingowe wokół budynku. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są generalnie odremontowane. Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się do zamieszkania przez rodzinę.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją przestronnością, a także atrakcyjną lokalizacją z dogodnym dojazdem do centrum. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy szkołę, sklepy, galerię handlową, kino itp.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-938)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl