kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2007 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 6 995 zł/mkw. a także położeniem na bezpiecznym II piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 4 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 75,77 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 530 000 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest kompletnie umeblowane i zaaranżowane na 2 poziomach. Dla zmotoryzowanych przewidziano garaż (z osobną księgą wieczystą). Nieopodal znajdują się: szkoły, poczty, kościół etc. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
POZIOM 1:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– pokój dziecięcy
– balkon
POZIOM 2:
– pokój
– garderoba
– pomieszczenie biurowo-magazynowe
– łazienka z wc.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają solidne, antywłamaniowe drzwi. Zapraszamy na prezentacje tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11755)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl