słoneczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 1965 roku o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 668 tys. złotych (11 322 zł/mkw.) a także wygodną powierzchnię 59 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z ujętymi już w cenie:
– wszystkimi zabudowami stałymi
– lampami i dekoracjami wiszące na ścianach
– nowym sprzętem AGD.
Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z niezwykle praktyczną i funkcjonalną piwnicą.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: balkon + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 sypialnie. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zostały zaaranżowane przez architekta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży z dużym zyskiem. Na zmotoryzowanych czekają ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca unikatową lokalizacją zaledwie 7 minut spacerem od plaży. W okolicy znajdziemy liczne sklepy, szkołę, pocztę, restauracje i bary. Miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią na pewno ścieżki rowerowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w jednej z najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska.

W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-639)

Kontakt:
e-mail: p.lukwinska@wgn.pl