slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kalisz u (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 360 000 zł i powierzchnia 87,91 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na II piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 095 zł/m2.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje komfortowym, przestronnym i zaaranżowanym ze smakiem wnętrzem. Znajdziemy tu:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnię;
– korytarz;
– magazyn;
– łazienkę z wc;
– 2 balkony.

Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem aranżacyjnym, gdyż układ pomieszczeń powala na wydzielenia dwóch lokali. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wraz z przynależną piwnicą. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać malowniczą lokalizację obok parku. Rodziny z małymi dziećmi docenią liczne place zabaw. Wszystkim z kolei przydadzą się pobliskie sklepy, markety, punkty usługowe, teatr, restauracja, apteka, szkoły. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1513)

Kontakt:
e-mail: w.garncarek@wgn.pl