slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 47,55 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 571 zł/m2. Budynek z 2021 roku o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 360 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca komfortowym i eleganckim wnętrzem z ładnym balkonem. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje dodatkowo:
– salon;
– aneks kuchenny;
– przedpokój;
– łazienkę z wc;
– sypialnię.
Z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok na okolicę. Zamożne osoby dysponujące kilkoma samochodami docenią na pewno opcję zakupu 2 miejsc postojowych (2x 50 000 zł).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży kompletnie nowy i dotychczas przez nikogo niezamieszkały. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje lokatorom nie tylko komfort i wygodę, ale również bezpieczeństwo (domofon, miłe sąsiedztwo). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także fantastyczną lokalizacją zapewniającą ciszę i spokój. Luksusowy apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się zarówno do zamieszkania przez właścicieli, jak i pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje widoczne umeblowanie i wyposażenie. Gorąco polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Przed prezentacją ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ww. nieruchomości) przed oględzinami ww. nieruchomości. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnego apartamentu WGN zapewnia pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup luksusowego apartamentu. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty oraz zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3388)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl