nowoczesna przestrzeń wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, a także imponująca cena 227 900 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o 4 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 71,45 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 3 190 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z funkcjonalną piwnicą na terenie bezpiecznego osiedla wśród pięknej zieleni. Wokół cisza i spokój. Na wyciągnięcie ręki liczne markety, dyskonty znanych sieci, sklepy, punkty usługowe etc.  Rodziny z małymi dziećmi zainteresuje na pewno pobliski placu zabaw, żłobki, przedszkola, szkoły oraz obiekty sportowe. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim przepięknym tarasem idealnym do spędzania wolnego czasu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym lokatorom najwyższy poziom komfortu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– 2 sypialnie
– taras.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest po remoncie. W trakcie prac remontowych wymieniono m.in. instalację elektryczną, instalację wodno-kanalizacyjną, piony. W cenie luksusowego apartamentu na sprzedaż czeka wyposażenie kuchni, łazienki i szafa zabudowana w salonie. Pozostałe elementy umeblowania i wyposażenia pozostają do uzgodnienia z właścicielem.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2769)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl