praktycznie zaaranżowany salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 265 000 zł (5 889 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 4-kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 45 m2, na której zaaranżowano 2 pokoi. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zlokalizowany jest na poszukiwanym przez klientów osiedlu, w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury i parku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Szczegółowe informacje w biurze. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega negocjacji. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1798)

Kontakt:
e-mail: m.nyga@wgn.pl