slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 49,87 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 357 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 317 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury. Znajdziemy tu przedszkola, szkoły i liczne sklepy. Na wielbicieli spacerów czeka park i las. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zawiera wyposażenie kuchni i szafy na wymiar w przedpokoju. Reszta wyposażenia pozostaje do uzgodnienia z właścicielem.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom życie na europejskim poziomie, co zawdzięcza zamontowanej klimatyzacji. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Gorąco zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zapewniamy miłą atmosferę, a także fachową i aktywną pomoc na każdym etapie współpracy. Pomagamy w uzyskaniu finansowania. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2731)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl