slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 55 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na I piętrze.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca od pierwszej prezentacji swoją elitarną lokalizacją w centrum, w otoczeniu sklepów, klubów fitness i lubianego targowiska miejskiego z ekologiczną żywnością. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią indywidualnie przypisane miejsce parkingowe (w cenie). Luksusowy apartament do wynajmu z przepięknym balkonem, komfortowym wnętrzem i gustownie zaaranżowanymi pomieszczeniami. Mamy tu: korytarz, łazienkę, kuchnię, sypialnię, balkon, pokój dzienny. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 tys. zł.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13586)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl