slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 49,87 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 216 zł/m2, co daje 310 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka w pierwszej kolejności swoją doskonałą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. Znajdziemy tu place zabaw dla dzieci, przychodnię zdrowia, przedszkole, szkołę oraz liczne sklepy. Na wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu czeka pobliski las i park. Ekskluzywny apartament do sprzedaży posiada wiele udogodnień, jak przynależne pomieszczenie piwniczne, klimatyzacja etc. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera wyposażenie kuchni i szafy na wymiar w przedpokoju. Pozostałe elementy wyposażenia są do negocjacji z właścicielem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca słonecznym, przestronnym i ustawnym wnętrzem, gdzie mieszczą się: przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny + balkon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Gorąco zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zapewniamy miłą atmosferę oraz fachową i aktywną pomoc na każdym etapie współpracy. Pomagamy w uzyskaniu finansowania. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2754)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl