slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż na Mazurach

Apartament na sprzedaż na Mazurach

Ekskluzywny apartament do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 53,5 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 458 zł/m2. Kamienica z 1940 roku o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 399 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy na pierwszym miejscu stawiają komfort, prestiż, elegancję oraz poczucie bezpieczeństwa. To także rewelacyjna propozycja dla osób starszych ceniących w pierwszej kolejności spokój, zieloną okolicę oraz miłych sąsiadów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca eleganckim, przestronnym, jasnym i nasłonecznionym wnętrzem, które dzieli się na następujące pomieszczenia i pokoje: aneks kuchenny + łazienka z wc + przedpokój + 2 sypialnie + pokój dzienny. Dużą zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest jego wyposażenie w sprzęty AGD. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostało estetycznie odremontowane (m.in. wymiana instalacji elektrycznej i hydraulicznej. Właściciele aut z pewnością docenią zamykany, prywatny parking z tyłu budynku. Wszyscy natomiast docenią przepiękny ogród z placem zabaw w częściach wspólnych osiedla.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa, o co dba domofon. Luksusowy apartament na sprzedaż o dużym potencjale – doskonale nadaje się także pod zakup inwestycyjny z myślą o lukratywnym wynajmie. Sprzyja temu rewelacyjna lokalizacja w pobliżu słynnego Parku Technologicznego. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i kameralną. Wokół wiele szkół, przedszkoli, żłobków, kościołów, sklepów, dyskontów znanych marek, drogerii, piekarni etc. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości 1% brutto. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-345)

Kontakt:
e-mail: d.brzozowski@wgn.pl