slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola, Costa Del Sol)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola, Costa Del Sol)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Fuengirola, Costa Del Sol (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 955 200 zł i powierzchnia 64 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 14 925 zł/m2.

Luksusowy apartament znajduje się w wyśmienitej lokalizacji, na terenie nobilitującego osiedla z zapierającymi dech w piersiach widokami. Blisko stąd do różnych sklepy, szkół i – rzecz jasna – na plażę. Wielbiciele gry w golfa docenią pobliskie pola golfowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się:
– 2 sypialnie;
– taras;
– jadalnia;
– kuchnia;
– salon;
– 2 łazienki.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych, luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. (188-7361)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl