slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 35,83 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2023 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze.

Luksusowy apartament na wynajem dedykowany majętnym osobom ceniącym wysoki standard życia, wygodę i bliskość centrum. Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa znakomitą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Znajdziemy tu m.in. przedszkola, szkoły, kluby fitness, sklepy, punkty usługowe, a także przepięknie tereny rekreacyjne. Luksusowy apartament do wynajmu tylko na zasadach najmu okazjonalnego.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń: aneks kuchenny + sypialnia + salon + taras + przedpokój + łazienka. Ogromne wrażenie we wnętrzu robi z pewnością nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED-we. Zmotoryzowani docenią miejsce postojowe. Ekskluzywny apartament na wynajem z estetycznie wykończonym tarasem. Luksusowy apartament do wynajmu jest nowy i komfortowo urządzony. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2,8 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14292)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl