zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Katowice

Apartament do sprzedaży Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 449 000 zł (6 084 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1980 roku o 16 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 73,8 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim eleganckim wnętrzem, prestiżem i wysmakowaną aranżacją. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktyczną komórką lokatorską położony jest na terenie bezpiecznego osiedla z parkingiem, w otoczeniu zieleni i zadbanej zabudowy. Luksusowy apartament na sprzedaż po kapitalnym remoncie w 2011 roku z wymianą wszystkich instalacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa domownikom dzięki instalacji monitoringu., obecności ochrony, a także miłemu i spokojnemu sąsiedztwo.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– 3 sypialnie
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się znakomitą lokalizacją. W pobliżu znajdziemy plac zabaw, obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, markety, dyskonty znanych sieci, sklepy, punkty usługowe, basen, siłownie i ścieżki rowerowe. Na wyciągnięcie ręki jest również najsłynniejszy chyba w Polsce Park Śląski.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2840)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl