slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Lublin

Apartament na sprzedaż Lublin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Lublinie (lubelskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 81 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południe – wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 259 zł/m2. Budynek z 2010 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 669 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim nowoczesnym wnętrzem i rewelacyjną lokalizacją nieopodal miasteczka akademickiego i uczelni wyższych. W pobliżu dodatkowo znajdziemy: Stary Gaj, ścieżkę rowerową nad Zalew Zemborzycki, liczne sklepy, punkty gastronomiczne itp. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: pokój dzienny + sypialnia + pokój dziecięcy + kuchnia + łazienka z wc + garderoba + balkon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom wysoki stopień nie tylko bezpieczeństwa, ale też wygody (klimatyzacja). Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się do zamieszkania przez rodzinę.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-431)

Kontakt:
e-mail: d.tupaj@wgn.pl