slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 71,7 m2, lokalizacją na szóstym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 948 zł/m2. Wieżowiec z 1980 roku o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 785 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje wyposażenie kuchni. Istnieje możliwość zakupu części zabytkowych mebli (do negocjacji z właścicielami).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim stylowo zaaranżowanym wnętrzem obejmującym następujące pomieszczenia i pokoje: kuchnia + łazienka + pokój dzienny + 2 sypialnie + przedpokój + wc + balkon. Warto dodać, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca imponującym widokiem z okiem na morze. Właściciele aut docenią z pewnością wiele miejsc postojowych na przyległych, zamkniętych i strzeżonych parkingach.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto rewelacyjną lokalizacją w pobliżu rozwiniętej infrastruktury: banków, restauracji, pizzerii, pubów, siłowni, aptek, szkół, przedszkoli, żłobków, dyskontów, sklepów i galerii handlowych. Nie brakuje tu również rozległych, zielonych enklaw i placów zabaw dla dzieci. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu podlega negocjacjom. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do bogatych rodzin z dziećmi chcących wieść życie na europejskim poziomie.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-890)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl