po lewej salon, po prawej jadalnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, ośmiokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 69,4 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 13 617 zł/m2, co daje 945 tys., zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2019 roku.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż adresowany do osób aktywnych oraz rodzin z dziećmi. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic. W otoczeniu niezbędna infrastruktura usługowo-handlowa: sklepy + salony usługowe + galeria handlowa + przedszkole + restauracje + apteka + targ z ekologiczną żywnością + obiekty sportowe + tereny zielone.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa (monitoring). Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu tworzą: aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój + balkon + gabinet + salon.  Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależnym miejscem postojowym w hali garażowej, a także komórką lokatorską (dodatkowo płatne).

W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-605)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl