slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w sześciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej jak na hiszpański rynek cenie 41 883 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 308 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać cenę 12,9 mln zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty został lubianym i cenionym przez wielu naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że klient nie płaci prowizji za pośrednictwo. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje już od pierwszej prezentacji prestiżową lokalizacją na terenie nobilitującego kompleksu apartamentowego, tuż przy plaży i porcie. W pobliżu mieści się wiele obiektów wypoczynkowych, sportowych i gastronomicznych. Do dyspozycji mieszkańców jest np. consierge. O bezpieczeństwo troszczy się natomiast całodobowa ochrona.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom dostęp do znajdujących się w częściach wspólnych:
– basenu
– ogrodu
– uzdrowiska
– sal gimnastycznych.
Warto wspomnieć, że sama powierzchnia strefy wellness wynosi aż dwa i pół tysiąca metrów kwadratowych.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentację uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7022)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl