slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). 1 pokój / studio / kawalerka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład, stosunkowo niedawny rok oddania do użytku 2003, a także imponująca cena 412 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku/ o siedmiu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 39,4 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 457 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert elitarną lokalizacją w sercu miasta, nieopodal parków, galerii handlowych, teatrów, wyższych uczelni, biurowców oraz zabytkowego Starego Rynku. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno miejsce postojowe w garażowej hali (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa (monitoring + ochrona) oraz komfortu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: korytarz + kuchnia + pokój dzienny/sypialnia + łazienka. Luksusowy apartament na sprzedaż o olbrzymim potencjale – znakomicie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i na cele inwestycyjne. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (023-452)

Kontakt:
e-mail: poznan2@wgn.pl