slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 588 500 zł (11 tys. zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2021 roku o dwóch kondygnacjach. Rynek pierwotny. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 53,5 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z opcją wykończenia za dodatkową opłatą. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością możliwość zakupu miejsca parkingowego do wyłącznego korzystania. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przepięknym ogrodem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
POZIOM JEDEN: aneks kuchenny + łazienka z wc + przedpokój + taras + salon
POZIOM DWA: 2 sypialnie + wc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży spodoba się w szczególności osobom lubiącym aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Do ich dyspozycji będzie ścieżka rowerowa, a także wiele miejsc do uprawiania sportów wodnych i długich spacerów. Ciekawostką jest na pewno prywatny pomost wychodzący wprost na jezioro. Na koniec warto zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także unikatową lokalizacją między morzem, lasem a jeziorem. Na plażę dojdziemy w kilka minut.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-819)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl