slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 54 m2 z podziałem na 2 pokoje w 7-kondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 400 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2011 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na II piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Luksusowy apartament do wynajmu adresowany do osób bez dzieci i zwierząt. Możliwy wynajem także dla firm. Rodziny posiadające samochód docenią liczne miejsca postojowe przed budynkiem. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje atrakcyjną lokalizacją bardzo blisko bogatej infrastruktury: sklepów, punktów usługowych, placówek oświatowych, gabinetów medycznych. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– balkon
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu są w pełni wyposażone i po kapitalnym remoncie dwa lata temu.

Luksusowy apartament do wynajmu idealne pod klientów, którzy marzą o komforcie, elegancji, prestiżu i europejskimi poziomie życie w cichym i spokojnym miejscu. Ekskluzywny apartament dna wynajem zapewnia przyszłym właścicielom poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi + domofon). W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-491)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl