slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwa pokoi, a także imponująca cena 399 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 45,22 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 824 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ogromnym potencjałem z myślą o bezpiecznej lokacie kapitału (lukratywny wynajem, odsprzedaż ze sporym zyskiem). Ekskluzywny apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Na zmotoryzowanych czeka wiele miejsc postojowych przy budynku. Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa estetycznie urządzonym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń: antresola + pokój dzienny + kuchnia + sypialnia + hol + łazienka.

Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom nie tylko najwyższy standard życia na europejskim poziomie, ale również poczucie bezpieczeństwa (domofon). Ekskluzywny apartament na sprzedaż oferuje imponujące widoki z okien na przepiękną Starówkę. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się elitarną lokalizacją na Rynku. Blisko liczne szkoły, restauracje, sklepy, kościoły, przedszkola, punkty usługowe.  Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14365)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl