slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 730 tys. zł (9 278 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2014 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 78,68 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z ujętym w cenie umeblowaniem/wyposażeniem kuchni, łazienek oraz garderoby. Pozostałe elementy umeblowania pozostają do negocjacji z właścicielem. Właścicieli aut ucieszy z pewnością garaż (dodatkowo płatne). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: pomieszczenie gospodarcze (dodatkowo płatne) + 2 garderoby + kuchnia + hol + balkon + 2 sypialnie + łazienka z wc + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom poczucie najwyższego bezpieczeństwa, za co odpowiada strzeżony teren + monitoring. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także elitarną lokalizacją na terenie prywatnego, zielonego osiedla z portiernią. Pomimo bliskości ścisłego centrum to wyjątkowo spokojna okolica. Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka też oryginalnością, funkcjonalnością i starannością wykonania.

Prezentacja tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż możliwą jedynie po wcześniejszym umówieniu. Zapraszamy. Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą mejlową. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5601)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl