slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 56,22 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 290 zł/m2. Budynek z 2022 roku o pięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 353 623 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom ogromne poczucie wygody plus bezpieczeństwa (domofon + antywłamaniowe drzwi wejściowe). Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa wspaniałą lokalizacją wśród rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Znajdziemy tu m.in. żłobek, przychodnię zdrowia, przedszkole, sklepy, szkoły). Okolica uchodzi za niezwykle zieloną. Wielbiciele aktywnego wypoczynku docenią tereny rekreacyjne oraz rowerownię. Posiadacze aut, z kolei, bliskość wschodniej obwodnicy oraz autostrady.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje komfortowym i zadbanym wnętrzem, na które składają się: balkon/taras + aneks kuchenny + pokój dzienny + pokój + łazienka z wc + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z pomieszczeniem gospodarczym + miejscem parkingowym (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się [ponadto atrakcyjną lokalizacją w nowym i zaprojektowanym w ponadczasowej formie architektonicznej budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zdjęcia pokazują propozycję aranżacji kuchni, salonu i przedpokoju. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę banków. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5407)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl