slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 450 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 62,59 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 190 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym osobom, dla których wygoda, prestiż oraz dostęp do bogatej infrastruktury są priorytetami. Na rodziny posiadające samochód czekają ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem plus opcja zakupu garażu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z częściowym umeblowaniem w nowoczesnym designie. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależną piwnicą. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: wc + łazienka + przedpokój + pokój + sypialnia + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest szyfrowany domofon.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w cichej okolicy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego luksusowego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Więcej informacji udzielę mejlowo bądź w czasie prezentacji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-296)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl