slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 757 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o jedenastu kondygnacjach z 1980 roku i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na piątym piętrze i liczy 56,1 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 13 494 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów, komfortu, prestiżu oraz w poczuciu bezpieczeństwa (domofon). Na rodziny posiadające samochód czekają ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem. Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł kapitalny remont, kiedy to m.in. wstawiono nowe okna. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: wc + balkon + wc + łazienka + 2 sypialnie + pokój dzienny. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie są odremontowane, wyposażone i umeblowane. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją poszukiwaną na rynku lokalizacją w topowej okolicy, która łączy w sobie zalety życia w mieście z urlopowym, nadmorskim klimatem. Szybko stąd dojedziemy zarówno do centrum, jak i na plażę. W zasięgu wzroku znajdziemy kawiarnie, restauracje, apteki, przychodnie, przedszkola, szkoły, sklepy etc. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1538)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl