slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bielsko-Biała (okolice)

Apartament do wynajmu Bielsko-Biała (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 100 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 30 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowego zachodu. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na 1 piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 3 kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje już od przekroczenia progu najwyższym standardem wykończenia (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe) komfortowego i w pełni wyposażonego/umeblowanego wnętrza:
– salon/sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Na zmotoryzowanych czeka przynależne miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może elitarną lokalizacją w centrum. To znakomite miejsce pod bazę wypadową dla turystów pieszych, rowerowych i narciarzy z uwagi na bliskość gór Równicy, Czantorii, Orłowej. Dodatkowo znajduje się wiele atrakcji: Leśny Park Niespodzianek, Sokolarnia, Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym, Muzeum, Rezerwat Przyrody, Park Linowy, Kolej Linowa, Górski Park Równica, Park nad Wisłą z atrakcjami i amfiteatrem i tężnią, etc. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-28389)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl