slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w jednokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 250 000 zł i powierzchnia 162 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2016 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 716 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu komfortu, wygód, luksusów, a także w poczuciu bezpieczeństwa. Za komfort odpowiadają tu m.in. pełna automatyka centralnego ogrzewania i łącze internetowe, natomiast bezpieczeństwo gwarantują antywłamaniowe rolety, monitoring oraz instalacja alarmowa. Zaletą jest także dodatkowy budynek gospodarczy z dwustanowiskowym garażem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może także starannie wypielęgnowaną działką z zapierającym dech w piersiach ogrodem. Znajdziemy tu krzewy ozdobne, nasadzenia, a także drzewa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto funkcjonalnością, ekonomicznością, a także starannością wykonania. Do długiej listy zalet warto zaliczyć również atrakcyjną lokalizację na peryferiach miasta, co gwarantuje spokój, ciszę i dodatkowo podnosi bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem z funkcjonalnym podziałem na 2 części:
CZĘŚĆ GOSPODARCZA: kotłownia + garaż + pomieszczenia gospodarcze + pralnia + gabinet + hol;
CZĘŚĆ MIESZKALNA: 4 sypialnie + hol + łazienka z wc + korytarz + taras + pokój dzienny + kuchnia.
Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje częściowe wyposażenie i umeblowanie (część mebli może być zawarta w cenie; szczegóły do ustalenia). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży do zaprezentowania wyłącznie po wcześniejszym umówieniu z agentem WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na www.wgn.pl. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5881)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl