slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 194 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,045 mln zł (5 387 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 800 m2. Standard deweloperski. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2022 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom życie na światowym poziomie w otoczeniu komfortu i wygód (klimatyzacja multisplit, ogrzewanie płaszczyznowe, odkurzacz centralny, system rekuperacji). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych osób, które chcą mieszkać w poczucie bezpieczeństwa pod czujnym okien kamer monitoringu, a także instalacji alarmowej i wideodomofonowej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również fantastycznie zaprojektowaną, zieloną działką obsadzoną trawą.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza nie tylko energooszczędnym materiałom, z jakich została wybudowana, ale również zaimplementowanym technologiom, jak np. system fotowoltaiczny. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto dodać funkcjonalny i nowoczesny rozkład pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0:
– garaż;
– taras;
– komunikacja;
– kuchnia;
– pokój dzienny;
– łazienka;
– garderoba;
– gabinet;
– wiatrołap;
KONDYGNACJA 1:
– balkon;
– 2 garderoby;
– 2 łazienki;
– 3 sypialnie;
– komunikacja.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest nowa, wykończona w bardzo wysokim standardzie. Na koniec koniecznie należy dopisać imponującą lokalizację w widokowym i spokojnym miejscu, na obrzeżach miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27135)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl