slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Żagań (okolice)

Apartament na sprzedaż Żagań (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Żagania (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 3-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 250 000 zł i powierzchnia 54,74 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na II piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 567 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją prestiżową lokalizacją w sercu miasta oraz przepięknie odremontowanym wnętrzem z dbałością o najdrobniejszy nawet szczegół. W trakcie prac remontowych między innymi wymieniono instalację elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną, położono gładzie i okładziny, wstawiono nowe drzwi i okna etc. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest domofon. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + pokój dla dziecka + garderoba + skrytka + kuchnia + łazienka + przedpokój. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy praktyczne pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż częściowo umeblowany. Ekskluzywny apartament ekonomiczny w eksploatacji. Atrakcyjna lokalizacja oznacza bliskość bogatej infrastruktury oraz wszystkich udogodnień: Rynek, szkoła, sklepy, punkty usługowe, ośrodek zdrowia, park, plac zabaw etc. Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5784)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl