slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). 1 pokój / kawalerka / studio. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 347 tys. zł i powierzchnia 37 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na czwartym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 378 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca starannie zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem. Znajdziemy tu: balkon + przedsionek + łazienkę + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje fantastyczną lokalizacją w otoczeniu parku, żłobków, aptek, dyskontów, sklepów etc. Okolica uchodzi za jedną z najbardziej atrakcyjnych i gwarantuje dogodny dojazd zarówno do centrum, jak i bliskości terenów rekreacyjnych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi pełną własność z wydzieloną księgą wieczystą nie wykazującą obciążeń. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-570)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl