slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 3-kondygnacyjnej kamienicę oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 89,99 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 3 867 zł/m2, co daje 348 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 2 pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje już od przekroczenia progu swoim przestronnym, gustownie zaaranżowanym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa fantastyczną lokalizacją w samym centrum miasta z widokiem na piękny Rynek. Wokół liczne sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkole, tereny zielone, park, place zabaw.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada szyfrowany domofon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + sypialnia + kuchnia + przedpokój + łazienka z wc. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu w pełni wyposażone oraz umeblowane. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym:
– pomieszczeniem piwnicznym;
– pomieszczeniem strychowym;
– komórką lokatorską.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży zapewnia obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-467)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl