slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dziesięciokondygnacyjny wieżowiec oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 43,7 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 785 zł/m2, co daje 515 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1974 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym mieszkańcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wygód i komfortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca estetycznie urządzonym i odremontowanym wnętrzem, gdzie nowoczesny design z kolorowymi akcentami nadaje kameralny charakter. Znajdziemy tu: pokój dzienny + aneks kuchenny + pokój + logię + łazienkę + korytarz. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy wygodna piwnica oraz pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa elitarną lokalizacją. To niewątpliwie jedna z najbardziej poszukiwanych na rynku okolic. Wokół dużo zieleni. Na wyciągnięcie ręki: targowiska, sklepy, punkty usługowe, banki, apteki, centra handlowe, szkoły, przedszkola, żłobki. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną. WGN pomaga bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu oraz możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-152)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl