zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 13 948 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem dwóch pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na pierwszym piętrze, najlepiej w budynku dziewięciokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 513 300 złotych. Wygodny metraż 36, 8 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2019 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z niezwykle praktyczną komórką lokatorską i miejscem parkingowym w podziemnej hali garażowej (dodatkowo płatne 30 tys. zł). Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może dużym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaję się pod krótkoterminowy, dochodowy wynajem albo odsprzedaż z dużym zyskiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z wyposażeniem widocznym na zdjęciach, w pełni przygotowany do zamieszkania.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: balkon + przedpokój + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Długą listę zalet ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zamyka unikatowa lokalizacja w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji całego polskiego wybrzeża (w południowej części Wyspy Spichrzów). Miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią pobliskie tereny rekreacyjne. Do Starego Miasta można dojść spacerem w kilka minut. W okolicy znajdziemy wiele, wytwornych restauracji, punktów usługowych i sklepów.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-631)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl