nowoczesny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 44,23 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Standard deweloperski. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 700 zł/m2. Budynek z 2021 roku o sześciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 252 111 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Ubezpieczenie luksusowego apartamentu na sprzedaż oferujemy gratis. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Duża zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest ogromną ilość zainstalowanych nowinek technicznych, jak np. nowoczesny wideodomofon, monitoring z prywatnym dostępem do widoku „live”, światłowodowy Internet, gniazda połączone ze zbiorczą anteną SAT i DVBT itp.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w podwyższonym standardzie deweloperskim. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się również dużym potencjałem z myślą o potraktowaniu go jak zakup inwestycyjny. Warto zauważyć, że ceny w tym miejscu rosną w zawrotnym tempie. Na zmotoryzowanych czeka podziemny parking. Komfort domownikom gwarantuje rozprowadzona klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż mieści się w nowoczesnym apartamentowcu, gdzie nowoczesność idzie w parze z wyrafinowanym gustem. Na koniec warto odnotować, że ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka swoją elitarną lokalizacją w centrum. Na wyciągnięcie ręki: Rynek, szkoły, przedszkole, galeria, restauracje, kawiarnie, uczelnie, przychodnia zdrowia, parki, centrum handlowe.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12986)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl