nowoczesna aranżacja salonu i kuchni w luksusowym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 7-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Rok budowy – 2017. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 329 000 zł i powierzchnia 30,62 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na II piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 745 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją prestiżową lokalizacją na terenie cichego, spokojnego, strzeżonego osiedla. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z funkcjonalną komórką lokatorską oraz miejscem postojowym. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera wszystkie meble oraz wyposażenie. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: aneks kuchenny + salon + balkon + łazienka + przedpokój. Z okien rozpościerają się imponujące widoki.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12416)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl