komfortowy salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Szczecin (okolice)

Apartament do sprzedaży Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2014, a także imponująca cena 429 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 3 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na II piętrze i liczy 65,7 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 530 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w niezwykle elitarnej lokalizacji, na terenie nobilitującego osiedla. Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest wyposażony oraz umeblowany. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi na dwóch poziomach prezentuje się następująco:
POZIOM 1: salon + aneks kuchenny + taras + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój + garderoba;
POZIOM 2: open space (możliwość zaaranżowania 2 pokoi z wyjściem na taras).

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoimi przepięknymi widokami z okien na panoramę miasta oraz rozlegle tereny zielone. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy przypisane miejsce parkingowe (w cenie). Wartością dodaną jest dodatkowa powierzchnia około 12 m2 nie wliczona w metraż. Atrakcyjna cena.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12414)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl