eleganckie i stylowe wnętrze salonu w luksusowym apartamencie na wynajem Poznań

Apartament do wynajęcia Poznań

Luksusowy apartament do wynajmu w Poznaniu (wielkopolskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 500 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 6-kondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 56 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w prestiżowej lokalizacji, w samym sercu miasta. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy liczne sklepy, dyskonty, lokalu usługowe, wyższe uczelnie. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– korytarz
– loggia.
Ekskluzywny apartament do wynajęcia niezwykle słoneczny, jasny i widny, co zawdzięcza dużym oknom i wysokim sufitom. Warto dodać, że całe umeblowanie widoczne na zdjęciach pozostaje na wyposażeniu. Mocnym atutem oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu jest zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta. starą synagogę, a nawet zamek. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 000 zł.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Prawdziwa okazja. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (018-33)

Kontakt:
e-mail: o.latecki@wgn.pl