slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 750 000 zł (5 470 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy z 1930 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 137,11 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu nieruchomości kupującego.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum. Nieopodal infrastruktura niezbędna w codziennym życiu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale – świetnie nadaje się jako inwestycja pod dochodowy wynajem. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z widocznym na zdjęciach wyposażeniem kuchni. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1408)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl