zaprojektowane w modnym, minimalistycznym designie wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Torreviej (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Torreviej (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Torreviej). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Cena – 149 900 EUR (650 566 złotych). Powierzchnia 86,5 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 7 521 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje. Rynek pierwotny. Drugie piętro w trzykondygnacyjnym budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się nie tylko na wakacyjny wyjazd, ale również pod całoroczne zamieszkanie. Sprzyja temu cudowny, śródziemnomorski klimat, zapewniający aż 3 000 słonecznych godzin w ciągu roku i średnią temperaturę roczną na poziomie +20 st. C. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, blisko morza, pięknych zatok otoczonych palmami, a także słynnego parku krajobrazowego „Parque de las Naciones”. Na spragnionych rozrywek czekają liczne bary, restauracje i sklepy.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 2 sypialnie + taras + salon + łazienka + kuchnia. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zaprojektowane zostały komfortowo, przestronnie i gustownie. Dla spragnionych kąpieli przygotowano basen w częściach wspólnych osiedla. Okolica niezwykle zielona. W cenie luksusowego apartamentu zawarto już meble, zasłony oraz oświetlenie.

Biuro WGN gwarantuje całkowitą obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-108)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl