zaprojektowane przez znaną pracownię architektoniczną wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 625 000 złotych. Powierzchnia 48,67 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 12 842 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 2 pokoje. Parter w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 2016 roku. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są luksusowo wykończone z zainstalowaną klimatyzacją. Luksusowy apartament na sprzedaż zostanie dodatkowo doposażony według wskazań architekta wnętrz. We wnętrzu z powodzeniem działa centralny odkurzacz. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa zaawansowany system alarmowy. Projekt ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wyszedł spod ręki znanej pracowni architektonicznej.

Elitarna lokalizacja na terenie nobilitującego osiedla ze znajdującymi się w częściach wspólnych salami fitness, klubami, placami zabaw to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Warto zaznaczyć, że ekskluzywny apartament do sprzedaży posiada przynależne aż cztery miejsca postojowe. Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający. Zapraszam serdecznie na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15823)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl