slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ustroń

Apartament na sprzedaż Ustroń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, dwukondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z pięciu pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 11 871 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2020. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 147 m2. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,745 mln zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się prestiżową lokalizacją na terenie elitarnego osiedla, przy Bulwarach Wiślanych z pięknymi widokami na panoramę Beskidów. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwycić może również swoim bajkowym ogrodem. Dużym udogodnieniem jest z pewnością obecność zaplecza technicznego. Rodziny posiadające samochód mają miejsce parkingowe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaprojektowane w minimalistycznym stylu przez zawodowych architektów. Komfort użytkowania tego oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
POZIOM ZERO: salon + łazienka + garderoba + taras + kuchnia + gabinet
POZIOM JEDEN: 3 sypialnie + garderoba + 2 łazienki + pralnia
POZIOM DWA: pomieszczenie techniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla ludzi aktywnych. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26161)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl